Start
Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 

Komisja Ochrony Przyrody ZG PTTK serdecznie zaprasza wszystkich, do wzięcia udziału w I Ogólnopolskim Zlocie Turystów Przyrodników PTTK.

KOP ZG PTTK podjęła decyzję o organizacji centralnych zlotów turystów przyrodników. Pierwszy z nich odbędzie się w dniach 8-11 czerwca 2011 r. w Smołdzińskim Lesie (woj.
pomorskie). Komandorem zlotu został członek KOP ZG PTTK Kolega Maciej Matoń.

Cele zlotu to m.in.:

  • zapoznanie członków PTTK działających w komisjach lub w klubach ochrony przyrody na terenie całej Polski z zagadnieniami ochrony przyrody i środowiska naturalnego na terenie Słowińskiego Parku Narodowego oraz na terenach do niego przyległych,
  • zdobycie uprawnień Instruktora Ochrony Przyrody PTTK przez uczestników Zlotu spełniających warunki określone w regulaminie, wymiana legitymacji IOP PTTK (konieczne 2 zdjęcia! + stara legitymacja)
  • wyłonienie laureatów w konkursach z zakresu ochrony przyrody, ekologii, zagadnień społeczno-gospodarczych związanych z ochroną przyrody i z kształtowaniem środowiska naturalnego oraz fotograficznym „Najciekawsze zdjęcie ze Zlotu” (rozstrzygnięty zostanie w październiku).

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem zlotu.

Z turystycznym pozdrowieniem
Organizatorzy

Do pobrania:

Regulamin I Ogólnopolskiego Zlotu Turystów Przyrodników PTTK (371.06 kB)

Karta zgłoszenia I Ogólnopolski Zlot Turystów Przyrodników PTTK (53.29 kB)

 
Ankieta
Odznaka "Turysta Przyrodnik" powinna być traktowana jako:
 
Szukaj
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 
Logowanie