Start Kadra programowa Lista Instruktorów
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

Wykaz Instruktorów Ochrony Przyrody

w oddziałach PTTK wg województw*

 

Wersja PDF - kliknij.

 

Honorowi IOP - czcionką pogrubioną

 

Ilość w Oddz. Oddział nr leg.
Ilość w woj.
I Województwo dolnośląskie 60
2 Oddział PTTK Sudety Zachodnie w Jeleniej Górze

1 Tęcza Krzysztof 26 2011
2 Potocki Jacek 404 2016
2 Oddział PTTK Ziemi Kamiennogórskiej w Kamiennej Górze

1 Rubach Jerzy 28 2011
2 Majewski Kazimierz 29 2011
6 Oddział PTTK w Legnicy

1 Wiśniewski Edward 293 1999
2 Bielachowicz Mirosław 294 1999
3 Lipiński Mirosław 295 1999
4 Michno Adam 296 1999
5 Bednarek Tadeusz 297 1999
6 Kiełbasa Krzysztof 298 1999
6 Oddział PTTK Pogórze Izerskie w Lubaniu

1 Prabucki Jan 241 1993
2 Sławiński Henryk 242 1995
3 Sławiński Tadeusz 243 1997
4 Mykała Andrzej 244 1995
5 Goś Radosław 245 1997
6 Stempkowski Bogdan 254 1997
4 Oddział PTTK Zagłębie Miedziowe w Lubinie

1 Hawrysz Marian 307 1999
2 OgorzelecAlfred 308 1999
3 Dudek Jerzy 309 1999
4 Dyrcz - Hawrysz Jadwiga 310 1999
3 Oddział PTTK Ziemi Lwóweckiej w Lwówku Śląskim

1 Fierkowicz Teresa 27 2011
2 Idzik Paweł 106 2009
3 Król Wojciech 107 2009
8 Oddział PTTK Ziemi Wałbrzyskiej w Wałbrzychu

1 Junak Stanisław 155 2005
2 Leczykiewicz Ireneusz 156 2005
3 Koguciuk Tadeusz 157 2005
4 Koguciuk Teresa 158 2005
5 Strzeszewski Robert 252 2013
6 Pielich Jacek 315 2014
7 Breier Krzysztof 316 2014
8 Teper Krzysztof 317 2014
1 Oddział PTTK przy Instytutach PAN we Wrocławiu

1 Rosłan Krzysztof 136 1993
2 Oddział Wojskowy PTTK przy Klubie 4 Regionalnej Bazy Logistycznej we Wrocławiu

1 Mucha Ireneusz 159 2008
2 Musielak Eugeniusz 160 2003
7 Oddział Wrocławski PTTK we Wrocławiu

1 Woźniakiewicz Władysław 137 2003
2 Pacześniak Jan 138 2003
3 Maciejewski Jerzy 139 2008
4 Biernacki Kazimierz 140 2008
5 Bednarska Janina 141 2003
6 Rotko Anna 204 2003
7 Ignasiak Anita 318 2014
17 Oddział PTTK Wrocław - Fabryczna im. Witolda Prelicza we Wrocławiu

1 Trybuła Andrzej 114 2008
2 Żmudziński Paweł Jakub 115 2008
3 Kaszuba Edward 116 2003
4 Haas Wanda 117 2003
5 Kublik Iwona 118 2008
6 Kublik Marek 119 2008
7 Szot Marek 120 2003
8 Kulczyk Henryk 121 2008
9 Radliński Wojciech 122 2003
10 Staniów Piotr 123 2003
11 Olejnik Anna 124 2008
12 Olejnik Stefan 125 2008
13 Półrolczyk Adam 142 2008
14 Gaffke Bernard 143 2003
15 Borowiec Zdzisław 144 2003
16 Biernat Grażyna 145 2003
17 Gliga Hubert 205 2008
2 Oddział PTTK przy Politechnice Wrocławskiej

1 Jesionek Krzysztof 195 2008
2 Gołaszewska Maria 285 2004






II Kujawsko – pomorskie 33
2 Regionalny Oddział PTTK "Szlak Brdy" w Bydgoszczy

1 Klain Marek 223 2008
2 Frymark Tadeusz 424 2016
3 Oddział Miejski PTTK w Bydgoszczy

1 Kemnitz Elżbieta 105 2008
2 Nawrocka Bernadeta Maria 162 2012
3 Nawrocki Piotr 163 2012
13 Oddział PTTK im. ks. ppłk. dr. Władysława Łęgi w Grudziądzu

1 Simiński-Stanny Tomasz 231 1995
2 Czerepowicki Krzysztof 232 2003
3 Kamiński Jan 233 2003
4 Kucińska-Stanny Agnieszka 234 1996
5 Łukiewski Piotr 235 2007
6 Pasik Henryk 236 1999
7 Hinz Aadam Piotr 417 2016
8 Tynkiewicz Hinz Anna 418 2016
9 Banaszewski Michał 419 2016
10 Nikołajew - Banaszewska Monika 420 2016
11 Kamińska Ewa 421 2016
12 Lewandowska Beata 422 2016
13 Ewertowski Tadeusz 423 2016
13 Oddział Miejski PTTK im. Mariana Sydowa w Toruniu

1 Dobrańska Dorota 258 2002
2 Bąkowska Julita 259 2004
3 Kowalska Wiesława 260 2002
4 Karasiewicz Teresa 261 2002
5 Sitarz Barbara 262 2004
6 Kużel Mirosława 263 2002
7 Miłoszewski Henryk 264 2002
8 Karasiewicz Grzegorz 265 2013
9 Goździkiewicz Marcin 266 2013
10 Kowalski Roman 267 2013
11 Hajdas Tomasz 268 2013
12 Perlik Tadeusz 269 2013
13 Bojar Adam 313 2014
1 Oddział Kujawski PTTK we Włocławku

1 Andrzejewski Kazimierz 14 2010
1 Pałucki Oddział PTTK w Żninie

1 Chojnacki Sławomir 283 2013






III Lubelskie 39
4 Oddział PTTK w Biłgoraju

1 Górniak Urszula 74 2011
2 Palikot Małgorzata 75 2011
3 Kurzyna Marian 76 2011
4 Bogdanowicz Barbara 78 2011
5 Oddział Wojskowy PTTK w Chełmie

1 Pawlak-Paluszek Jolanta 86 2001
2 Kliza Witold 87 2001
3 Nycz Zofia 88 2001
4 Iłenda Edward 90 2001
5 Iłenda Robert 91 2001
1 Oddział PTTK w Krasnymstawie

1 Ciechańska-Marucha Anna 246 2004
21 Oddział Miejski PTTK w Lublinie

1 Żuk Mirosława 180 2012
2 Ciosmak Małgorzata 229 1991
3 Wiącek Wiesław 250 2013
4 Kowalski Wojciech 311 1980
5 Marcin Podolski 320 2014
6 Panasiuk Helena 348 2014
7 Bednarczyk Józef 427 2017
8 Blacha Elżbieta 428 2017
9 Byczek - Krasucka Halina 429 2017
10 Frąk Jerzy 431 2017
11 Froczyk Magdalena 432 2017
12 Kaczmarzewska Ewa 434 2017
13 Komisarczuk Katarzyna 435 2017
14 Mazurek Tomasz 437 2017
15 Krzysiek Adam 438 2017
16 Maciejewska - Muser Beata 439 2017
17 Owzarek Krzysztof 440 2017
18 Rodak Roman 442 2017
19 Szramowiat Grzegorz 444 2017
20 Warowny Leszek 445 2017
21 Zdenicki Jacek 446 2017
1 Oddział Akademicki PTTK im. Wincentego Pola w Lublinie

1 Zieliński Michał 248 2006
2 Oddział Zakładowy PTTK przy Zakładach Azotowych "Puławy" S.A. w Puławach

1 Pomykała Artur 284 2013
2 Chyl Dorota Maria 430 2017
1 Oddział PTTK w Radzyniu Podlaskim

1 Krasucka Katzryna Urszula 436 2017
4 Oddział PTTK we Włodawie

1 Tokarski Mieczysław 85 2001
2 Barcikowska Agnieszka 426 2017
3 Jakubowska Patrycja 433 2017
4 Sidorowska Elżbieta 443 2017






IV Lubuskie 9
1 Oddział Ziemi Gorzowskiej PTTK w Gorzowie Wielkopolskim

1 Pachowicz Władysław 209 2012
2 Oddział PTTK Ziemi Międzyrzeckiej w Międzyrzeczu

1 Mikołajczak Przemysław 61 2006
2 Woźniak Czesław Kazimierz 62 2006
2 Oddział Zielonogórski PTTK w Zielonej Górze

1 Kaźmierczak Lech 20 2011
2 Majewski Konrad 312 2014
3 Oddział PTTK Powiatu Żarskiego w Żarach

1 Łobacz-Bącal Elżbieta 217 2012

2 Bącal Ryszard 218 2012

3 Krzywokulski Jan 219 2012






V Łódzkie 49
4 Oddział PTTK w Kutnie

1 Gołaszewski Bogumił 55 2009
2 Wojciechowski Zdzisław 56 2009
3 Wieczorkowski Tomasz 364 2015
4 Szadkowski Zygmunt 365 2015
1 Oddział PTTK Ziemi Łęczyckiej w Łęczycy

1 Ogonowska Katarzyna 208 2012
3 Oddział Łódzki PTTK im. Jana Czeraszkiewicza w Łodzi

1 Rajski Andrzej 22 2008
2 Wasilewski Jerzy 25 2002
3 Leoniak Bartosz 394 2016
5 Oddział Łódź-Polesie im Jana Dylika w Łodzi

1 Firmowska-Milewska Mirosława 23 2007
2 Góra Krzysztof 83 2001
3 Góra Agata 84 2001
4 Pająk Michał Tomasz 214 2012
5 Pietkowski Paweł 321 2014
2 Oddział PTTK w Opocznie

1 Kaftan Halina 369 2015
2 Aleksandrowicz Małgorzata 372 2015
1 Oddział PTTK im. Kazimierza Staszewskiego w Pabianicach

1 Łacwik-Becht Jolanta 53 2011
1 Oddział PTTK w Sieradzu

1 Karolczak Dariusz 357 2015
3 Oddział PTTK Szaniec w Skierniewicach

1 Chadamik Tomasz 93 2009
2 Kowalski Sławomir 94 2007
3 Jadownicki Wojciech 95 2004
1 Oddział Jurajski PTTK w Wieluniu

1 Packi Paweł 161 2012
1 Oddział PTTK w Zduńskiej Woli

1 Klajnszmit Witold 414 2016
27 Oddział PTTK w Żarnowie

1 Szafiński Włodzimierz 81 2009
2 Szafińska Grażyna 82 2009
3 Grabska Alicja 176 2012
4 Świątek Joanna 210 2012
5 Kosylak Tatiana 211 2012
6 Stasiak Ewelina 271 2013
7 Kubiszewska Sabina 272 2013
8 Ciszek Elżbieta 273 2013
9 Dukat Barbara 274 2013
10 Kozak Rafał 275 2013
11 Zając Elżbieta 276 2013
12 Grabski Stefan Mirosław 277 2013
13 Szczygielniak Alicja 287 2013
14 Burakowska Jadwiga Joanna 288 2013
15 Jędrasik Urszula 299 2014
16 Dziuba Elżbieta 300 2014
17 Kurp Leszek 301 2014
18 Dziuba Wojciech 302 2014
19 Wojciechowski Jacek 303 2014
20 Szulc Cezariusz 304 2014
21 Banaszczyk Jolanta 314 2014
22 Kurp Jadwiga 356 2015
23 Głowa Danuta 373 2015
24 Grabarczyk Jerzy 374 2015
25 Wilk Ewa 388 2016
26 Grzybowska Maria 389 2016
27 Kantor Jolanta 405 2016






VI Małopolskie 11
1 Oddział PTTK w Chrzanowie

1 Czak Robert 255 1997
1 Hutniczo-Miejski Oddział PTTK w Krakowie

1 Suma Mariusz 35 2009
2 Oddział Krakowski im. Ks. Karola Wojtyły PTTK w Krakowie

1 Garus Marian 33 2009
2 Laurynów Jan 34 2009
1 PTTK Oddział Beskid w Nowym Sączu

1 Piprek Wiesław 306 1986
1 Oddział PTTK w Ojcowie

1 Partyka Józef 178 2012
3 Oddział PTTK im. Aleksandra Janowskiego w Olkuszu

1 Stanek – Wróbel Barbara 290 1986
2 Nowak Marek Antoni 291 1986
3 Jakubas Włodzimierz 292 1986
1 Oddział PTTK Ziemi Tarnowskiej w Tarnowie

1 Kornaś Stanisław Marek 286 2013
1 PTTK Oddział "Ziemia Wadowicka" w Wadowicach

1 Szczygielski Dyonizy 164 2012






VII Mazowieckie 45
4 Oddział PTTK w Kozienicach

1 Zając Maciej 278 2013
2 Maciejewska Agata 345 2014
3 Maciejewski Piotr 346 2014
4 Maciejewski Wojciech 347 2014
1 Oddział Miejski PTTK w Płocku

1 Napiórkowski Wojciech 206 2012
2 Oddział Zakładowy PTTK przy PKN ORLEN S.A. w Płocku

1 Milewski Bernard 183 2012
2 Gołębiewski Feliks 280 2013
1 Oddział Miejski PTTK im. ks. Jana Wiśniewskiego w Radomiu

1 Kowalczyk Paweł Robert 319 2014
9 Oddział PTTK Mazowsze w Warszawie

1 Kozak Bartosz 92 2006
2 Samoć Janusz 151 1991
3 Żochowski Mieczysław 182 2012
4 Turek Ewa 279 2013
5 Lewandowski Andrzej 363 2015
6 Furmankiewicz Agnieszka 375 2015
7 Komisarz Katarzyna 450 2017
8 Tuta jJerzy Stefan 451 2017
9 Modzelewski Rafał 452 2017
2 Oddział Stołeczny im. Aleksandra Janowskiego w Warszawie

1 Celiński Piotr 21 2007
2 Gostyński Adam 249 2000
2 Oddział Warszawa Praga im. Zygmunta Glogera w Warszawie

1 Sadowy Andrzej Marek 192 2012
2 Kubiak Roman Stanisław 194 2012
1 Oddział Wolski PTTK im. gen. Józefa Sowińskiego w Warszawie

1 Orlicz Roman Henryk 193 2012
20 Oddział Międzyuczelniany PTTK w Warszawie

1 Pawlak Karolina 70 2004
2 Rogiński Mikołaj 146 2008
3 Wilk Ryszard 147 2008
4 Kukawski Ireneusz 165 2008
5 Jóźwiak-Kukawska Lidia 166 2005
6 Bijak Szymon 167 2005
7 Kwatek Rafał 237 2004
8 Gładyś-Kwatek Małgorzata 238 2004
9 Dombi Tamas 239 2008
10 Kędziorek Marcin 247 2006
11 Borecki Sergiusz 251 2013
12 Kazimierczak Małgorzata 392 2016
13 Malanowska Zuzanna 454 2017
14 Natusiewicz Anna 455 2017
15 Mazurek Dariusz 456 2017
16 Szmyt Barbara 457 2017
17 Krukowicz Tomasz 458 2017
18 Tysler Marcin 459 2017
19 Nowicki Wojciech 460 2017
20 Pikul Iga Kinga 461 2017
1 Oddział PTTK Ursus w Warszawie

1 Zań Paweł 77 2011
1 Oddział PTTK Ochota im. Wawrzyńca Żuławskiego w Warszawie

1 Tymowski Włodzimierz 36 1980
1 Oddział PTTK w Żyrardowie

1 Kwaczyński Jerzy 228 1994






VIII Opolskie 7
3 Oddział Regionalny PTTK Śląska Opolskiego w Opolu

1 Nocoń-Hadasz Teresa 202 1999
2 Hadasz Henryk 203 1985
3 Słodczyk Krystyna 425 2017
3 Oddział PTTK w Opolu

1 Łukasiewicz Jan 64 2011
2 Adamski Bronisław 65 2011
3 Perdak Zbigniew 441 2017
1 Oddział PTTK Sudetów Wschodnich w Prudniku

1 Kawecki Paweł Jarosław 230 2007






IX Podkarpackie 16
4 Oddział PTTK w Krośnie

1 Lidwin Witold 113 2007
2 Habrat Helena 395 2016
3 Bargieł Bogusław 396 2016
4 Kaznowski Mariusz 397 2016
2 Oddział PTTK im. dr M. Orłowicza w Przemyślu



1 Paradysz Jan 399 2016
2 Bilo Zbigniew 400 2016
10 Oddział PTTK w Rzeszowie

1 Organ Michał 71 2011
2 Wesół Andrzej 72 2011
3 Petryczkiewicz-Nowak Iwona 73 2011
4 Wałach Agnieszka 126 2006
5 Polański Stanisław 127 2006
6 Jońca Edmund 128 2008
7 Cebula Zygmunt 129 1991
8 Cesarz Marcin 401 2016
9 Lubas Magdalena 402 2016
10 Wiech Teresa 403 2016






X Podlaskie 10
9 Regionalny Oddział PTTK w Białymstoku

1 Grygoruk Andrzej 19 2011
2 Kużelewski Dariusz 184 2012
3 Pierwienis-Laskowska Katarzyna 185 2012
4 Szepiel Adam Stefan 186 2012
5 Łaziuk Krzysztof 187 2012
6 Łajewska Ewa Ligia 188 2012
7 Kurzawa Joanna 189 2012
8 Sieradzki Waldemar Paweł 190 2012
9 Stobiński Andrzej 191 2012
1 Oddział PTTK w Suwałkach

1 Sokołowski Robert 270 2013






XI Pomorskie 30
17 Oddział Regionalny PTTK w Gdańsku im. Mariana Czyżewskiego

1 Krawczak Anna 31 2011
2 Biskup Stanisław 32 2011
3 Sarpalius Robert 102 2012
4 Nazaruk Daniel 103 2012
5 Żywicki Piotr 104 2012
6 Biernacka Aleksandra 130 1994
7 Wieloch Maria 131 2010
8 Magdziarz Tadeusz 132 2007
9 Kuśmierek Jadwiga 133 1996
10 Korsak Janina 134 1980
11 Gołaszewska Anna 135 2004
12 Burkacki Jerzy 169 1997
13 Jankowski Waldemar 322 2014
14 Wilga Marcin 323 2014
15 Lewcio Iwona 324 2014
16 Gromowski Jan 368 2015
17 Gerszewski Ryszard 371 2015
6 Oddział Morski PTTK w Gdyni

1 Wrzosek Alicja 170 2000
2 Wrzosek Ryszard Józef 171 1982
3 Gumowski Andrzej 172 1998
4 Matoń Maciej 354 2015
5 Matoń Anna 355 2015
6 Kaczmarczyk Dorota 453 2017
4 Oddział Przewodnicki PTTK im. Stefana Dubyny w Malborku

1 Mąder Bogdan Stefan 349 2014
2 Mąder Jolanta 350 2014
3 Mroczkowski Michał, Jakub 386 2016
4 Lemańczyk Ewa 387 2016
2 Regionalny Oddział PTTK w Słupsku

1 Szczucki Arnold 148 2008
2 Grabowski Jacek 377 2016
1 Oddział PTTK im. dr Aleksandra Majkowskiego w Sopocie

1 Bogucki Jan 168 2010






XII Śląskie 56
1 Oddział PTTK im. Kantora Mirskiego Będzin

1 Góra Janina 221 2002
11 Oddział PTTK "Podbeskidzie" w Bielsku-Białej

1 Kucia Andrzej 1 1997
2 Górywoda Zdzisław 2 1997
3 Sikora Henryk 3 1999
4 Czader Marek 4 2000
5 Hoffmann Henryk 5 1997
6 Kucia Jerzy 24 2011
7 Wojtylak Wiesław 89 2000
8 Giza Franciszek 98 1995
9 Balcerzak Anna 99 2012
10 Kudłacz Tomasz 100 2012
11 Majchrzak Barbara 207 1997
11 Oddział PTTK im. Stefana Lachowicza w Bytomiu

1 Gnacik Eugeniusz 212 2012
2 Gnacik Gabriela 213 2012
3 Woźnicka Józef 222 2009
4 Janota Małgorzata 378 2016
5 Skrzypietz Nadia 379 2016
6 Matusiak Anna 380 2016
7 Matusiak Robert 381 2016
8 Mikucki Krzysztof 382 2016
9 Jankowiak Mirosława 383 2016
10 Woźnicka Wanda 384 2016
11 Pawelczyk Krzysztof 385 2016
3 Oddział PTTK Beskid Śląski w Cieszynie

1 Firkowska Sabina 6 2006
2 Machała Jan 7 2006
3 Stebel Piotr 353 2015
2 Regionalny Oddział PTTK w Częstochowie

1 Przewłocki Andrzej 57 2004

2 Szop Paweł 448 2017
1 Oddział PTTK Ziemi Gliwickiej w Gliwicach

1 Nowak Teresa 256 1986
2 Oddział PTTK w Jaworznie

1 Koba Marek 390 2016

2 Gajos Andrzej 416 2016
1 Górnośląski Oddział PTTK w Katowicach

1 Bargieł Roman 257 2009
3 Oddział PTTK Mysłowice w Mysłowicach

1 Matuszewski Jerzy 30 2008
2 Orłowski Zbigniew 54 2009
3 Strzoda Dariusz 149 2008
1 Oddział PTTK w Rybniku

1 Koterba Krzysztof 63 2011
2 Oddział PTTK w Radlinie

1 Grobelny Damian 360 2015
2 Likos Andrzej 391 2002
4 Oddział PTTK Siemianowice w Siemianowicach Śląskich

1 Czopka Andrzej 37 2005
2 Mierzwa Felicjan 38 2005
3 Mierzwa Bogusław 39 2005
4 Żyła Roman 40 2005
4 Oddział PTTK w Wodzisławiu Śląskim

1 Zając Marian 253 2005
2 Gojny Bogusław 281 2013
3 Marszolik Henryk 358 2015
4 Ziętek Irena 359 2015
3 Oddział PTTK "Wędrowiec" w Zabrzu

1 Osiński Tadeusz 305 2014
2 Szeliga Maria 366 2015
3 Szeliga Werner 367 2015
5 Oddział PTTK im. Aleksandra Janowskiego w Zawierciu

1 Pucek Włodzimierz 97 1998
2 Świderski Maciej 152 1998
3 Kuta Joanna 153 2002
4 Stróżecki Andrzej 154 1997
5 Szwaciński Władysław 449 2017
2 Oddział Babiogórski PTTK w Żywcu

1 Golec Małgorzata 361 2015
2 Gołuch Tadeusz 362 2015






XIII Świętokrzyskie 60
1 Oddział PTTK w Busku – Zdroju

1 Motyl Sebastian 51 2011
24 Oddział Świętokrzyski PTTK w Kielcach

1 Wąsikowski Andrzej 42 1997

2 Ramiączek Danuta 43 2009

3 Konopacki Andrzej 44 2009

4 Machnik Beata 45 2009

5 Nocula Marcin 46 2009

6 Stoczkiewicz Zofia 47 2009

7 Milewicz Beata 48 2009

8 Milewicz Paweł 49 2011

9 Kulak Robert 50 2011

10 Maciantowicz-Kalwasińska Ewelina 52 2011

11 Placek Grażyna 58 2009

12 Zarzycki Łukasz 59 2009

13 Podsiedlik Marek 60 2009

14 Soczomski Jacek 79 2009

15 Bajor Roman 80 2009

16 Strojek Elżbieta Bożena 101 2012

17 Pepasiński Adam 108 2009

18 Siuda Józef 173 2009

19 Pabian Grzegorz 174 2009

20 Naporowski Czesław 175 2009

21 Skibińska-Opoka Lena 215 2009

22 Jastrzębski Cezary 216 2003

23 Hendler Anna 406 2016

24 Nicpoń Robert 462 2017
1 Oddział PTTK w Końskich

1 Wiatr Krzysztof 41 2009
5 Oddział Świętokrzyski PTTK im. Stanisława Jeżewskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim

1 Mężyk Alicja 69 2009
2 Czuba Joanna 224 2009
3 Czuba Michał 225 2009
4 Kamiński Robert 226 2008
5 Kucharski Krzysztof 227 2007
1 Oddział PTTK im. A. Patkowskiego w Sandomierzu

1 Piotrowski Robert 398 2016
28 Oddział Międzyszkolny PTTK w Starachowicach

1 Opozda Sebastian 109 2009
2 Surma Michał 110 2009
3 Surma Katarzyna 111 2009
4 Maruszak Marcin 112 2009
5 Cygan Irena 325 2014
6 Lubieniecka Alicja 326 2014
7 Dura Henryk 327 2014
8 Zuba Zofia 328 2014
9 Litwińczuk Hanna 329 2014
10 Mikos Wiesław 330 2014
11 Cygan Tomasz 331 2014
12 Cyran Bożena 332 2014
13 Łodej Magdalena 333 2014
14 Kowalska Małgorzata 334 2014
15 Maruszak Adela 335 2014
16 Kasprzyk Krzysztof 336 2014
17 Szwed Krzysztof 337 2014
18 Molenda Anna 338 2014
19 Cierpisz Marek 339 2014
20 Chruszczewski Ryszard 340 2014
21 Zaborski Bogdan 341 2014
22 Zarzycki Marek 342 2014
23 Zarzycki Dawid 343 2014
24 Wieczorek Monika 463 2017
25 Krawczyk Jerzy 464 2017
26 Jagieła Justyna 465 2017
27 Stankiewicz Justyna 466 2017
28 Maciąg Agata 467 2017






XIV Warmińsko – mazurskie 5
5 Oddział Ziemi Elbląskiej PTTK w Elblągu

1 Olkowska-Wożniak Beata 15 2011
2 Bulak Jolanta 16 2011
3 Kotliński Andrzej 17 2011
4 Marcinkowski Leszek 18 2011
5 Krajnik Barbara 179 2012






XV Wielkopolskie 28
1 Oddział PTTK Ziemi Gnieźnieńskiej w Gnieźnie

1 Majewski Mikołaj 447 2017
1 Oddział PTTK w Jarocinie



1 Bajda Leszek 376 2016
1 Oddział PTTK w Koninie

1 Puszczyński Tomasz 282 2013
1 Oddział PTTK w Krotoszynie

1 Wiatrak Zofia 150 2005
5 Oddział PTTK im. Cyryla Ratajskiego w Luboniu

1 Błaszczak Maria 12 2002
2 Błaszczak Jan 13 2002
3 Szafrański Ferdynand 96 1996
4 Kowalski Eugeniusz 289 1995
5 Czekała Zbigniew 344 2010
4 Oddział PTTK w Ostrowie Wielkopolskim

1 Maśliński Maciej Zenon 196 2000
2 Maślińska Elwira 197 2006
3 Nowacki Dariusz 198 2004
4 Szóstak Wojciech 220 2006
2 Oddział PTTK Pleszew w Pleszewie

1 Czerwiński Marcin 199 2002
2 Kałka Stanisław 200 2002
1 Oddział Środowiskowy PTTK Poznań Nowe Miasto im. Franciszka Jaśkowiaka

1 Jacek Eugeniusz Krzysztof 201 1995
1 Oddział Międzyuczelniany PTTK w Poznaniu

1 Świgoń Jerzy 393 2016
3 Oddział PTTK Ziemi Średzkiej w Środzie Wlkp.

1 Staszak Aleksandra 66 2010
2 Pazoła Lidia 67 2002
3 Zwiernik Jarosław 68 2002
7 Oddział PTTK w Turku

1 Struglińska Elżbieta 407 2016
2 Szociński Radosław 408 2016
3 Grajkowsski Dariusz 409 2016
4 Statucka Ktarzyna 410 2016
5 Statucki Dariusz 411 2016
6 Lewandowska Danuta 412 2016
7 Lewandowski Witold 413 2016
1 PTTK Oddział Wrześia we Wrześni

1 Kizierowski Maciej 240 1999






XVI Zachodnio – pomorskie 7
4 Oddział Koszaliński PTTK w Koszalinie

1 Kruszczyński Marcin 8 2007
2 Szczepaniak Aldona 9 2010
3 Fałek Bogdan 10 2006
4 Tokarz Józef 11 2007
2 Oddział Zachodniopomorski PTTK w Szczecinie

1 Steć Zdzisław Jerzy 351 2014
2 Steć Barbara Maria 352 2014
1 Regionalny Oddział Szczeciński PTTK im. Stefana Kaczmarka w Szczecinie

1 Goluda Stanisław 181 2012









Łącznie: 465

 

*Stan na 31 października 2017.

 
Ankieta
Odznaka "Turysta Przyrodnik" powinna być traktowana jako:
 
Szukaj
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 64 gości 
Logowanie