Start Kadra programowa Lista Instruktorów
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Lista Instruktorów Ochrony Przyrody

w oddziałach PTTK wg województw

Honorowi IOP - czcionką pogrubioną

 

 

 


Województwo / Oddział nr leg uprawn. od Ilość w woj.
I Dolnośląskie 59
Oddział PTTK Sudety Zachodnie w Jeleniej Górze
1 Tęcza Krzysztof 26 2011
Oddział PTTK Ziemi Kamiennogórskiej w Kamiennej Górze
1 Rubach Jerzy 28 2011
2 Majewski Kazimierz 29 2011
Oddział PTTK w Legnicy
1 Wiśniewski Edward 293 1999
2 Bielachowicz Mirosław 294 1999
3 Lipiński Mirosław 295 1999
4 Michno Adam 296 1999
5 Bednarek Tadeusz 297 1999
6 Kiełbasa Krzysztof 298 1999
Oddział PTTK Pogórze Izerskie w Lubaniu
1 Prabucki Jan 241 1993
2 Sławiński Henryk 242 1995
3 Sławiński Tadeusz 243 1997
4 Mykała Andrzej 244 1995
5 Goś Radosław 245 1997
6 Stempkowski Bogdan 254 1997
Oddział PTTK Zagłębie Miedziowe w Lubinie
1 Hawrysz Marian 307 1999
2 OgorzelecAlfred 308 1999
3 Dudek Jerzy 309 1999
4 Dyrcz - Hawrysz Jadwiga 310 1999
Oddział PTTK Ziemi Lwóweckiej w Lwówku Śląskim
1 Fierkowicz Teresa 27 2011
2 Idzik Paweł 106 2009
3 Król Wojciech 107 2009
Oddział PTTK Ziemi Wałbrzyskiej w Wałbrzychu
1 Junak Stanisław 155 2005
2 Leczykiewicz Ireneusz 156 2005
3 Koguciuk Tadeusz 157 2005
4 Koguciuk Teresa 158 2005
5 Strzeszewski Robert 252 2013
6 Pielich Jacek 315 2014
7 Breier Krzysztof 316 2014
8 Teper Krzysztof 317 2014
Oddział PTTK przy Instytutach PAN we Wrocławiu
1 Rosłan Krzysztof 136 1993
Oddział Wojskowy PTTK przy Klubie Regionalnej Bazy Logistycznej we Wrocławiu
1 Mucha Ireneusz 159 2008
2 Musielak Eugeniusz 160 2003
Oddział Wrocławski PTTK we Wrocławiu
1 Woźniakiewicz Władysław 137 2003
2 Pacześniak Jan 138 2003
3 Maciejewski Jerzy 139 2008
4 Biernacki Kazimierz 140 2008
5 Bednarska Janina 141 2003
6 Rotko Anna 204 2003
7 Ignasiak Anita 318 2014
Oddział PTTK Wrocław - Fabryczna im. Witolda Prelicza we Wrocławiu
1 Trybuła Andrzej 114 2008
2 Żmudziński Paweł Jakub 115 2008
3 Kaszuba Edward 116 2008
4 Haas Wanda 117 2008
5 Kublik Iwona 118 2008
6 Kublik Marek 119 2008
7 Szot Marek 120 2003
8 Kulczyk Henryk 121 2008
9 Radliński Wojciech 122 2003
10 Staniów Piotr 123 2003
11 Olejnik Anna 124 2008
12 Olejnik Stefan 125 2008
13 Półrolczyk Adam 142 2008
14 Gaffke Bernard 143 2003
15 Borowiec Zdzisław 144 2003
16 Biernat Grażyna 145 2003
17 Gliga Hubert 205 2008
Oddział PTTK przy Politechnice Wrocławskiej
1 Jesionek Krzysztof 195 2008
2 Gołaszewska Maria 285 2004





II Kujawsko – pomorskie 25
Regionalny Oddział PTTK "Szlak Brdy" w Bydgoszczy
1 Klain Marek 223 2008
Oddział Miejski PTTK w Bydgoszczy
1 Kemnitz Elżbieta 105 2008
2 Nawrocka Bernadeta Maria 162 2012
3 Nawrocki Piotr 163 2012
Oddział PTTK im. ks. ppłk. dr. Władysława Łęgi w Grudziądzu
1 Simiński-Stanny Tomasz 231 1995
2 Czerepowicki Krzysztof 232 2003
3 Kamiński Jan 233 2003
4 Kucińska-Stanny Agnieszka 234 1996
5 Łukiewski Piotr 235 2007
6 Pasik Henryk 236 1999
Oddział Miejski PTTK im. Mariana Sydowa w Toruniu
1 Dobrańska Dorota 258 2002
2 Bąkowska Julita 259 2004
3 Kowalska Wiesława 260 2002
4 Karasiewicz Teresa 261 2002
5 Sitarz Barbara 262 2004
6 Kużel Mirosława 263 2002
7 Miłoszewski Henryk 264 2002
8 Karasiewicz Grzegorz 265 2013
9 Goździkiewicz Marcin 266 2013
10 Kowalski Roman 267 2013
11 Hajdas Tomasz 268 2013
12 Perlik Tadeusz 269 2013
13 Bojar Adam 313 2014
Oddział Kujawski PTTK we Włocławku
1 Andrzejewski Kazimierz 14 2010
Pałucki Oddział PTTK w Żninie
1 Chojnacki Sławomir 283 2013





III Lubelskie 19
Oddział PTTK w Biłgoraju
1 Górniak Urszula 74 2011
2 Palikot Małgorzata 75 2011
3 Kurzyna Marian 76 2011
4 Bogdanowicz Barbara 78 2011
Oddział Wojskowy PTTK w Chełmie
1 Tokarski Mieczysław 85 2001
2 Pawlak-Paluszek Jolanta 86 2001
3 Kliza Witold 87 2001
4 Nycz Zofia 88 2001
5 Iłenda Edward 90 2001
6 Iłenda Robert 91 2001
Oddział PTTK w Krasnymstawie
1 Ciechańska-Marucha Anna 246 2004
Oddział Miejski PTTK im. Aleksandra Janowskiego w Lublinie
1 Żuk Mirosława 180 2012
2 Ciosmak Małgorzata 229 1991
3 Wiącek Wiesław 250 2013
4 Kowalski Wojciech 311 1980
5 Marcin Podolski 320 2014
6 Panasiuk Helena 348 2014
Oddział Akademicki PTTK im. Wincentego Pola w Lublinie
1 Zieliński Michał 248 2006
Oddział Zakładowy PTTK przy Zakł. Azotowych "Puławy" S.A. w Puławach
1 Pomykała Artur 284 2013





IV Lubuskie 8
Oddział Ziemi Gorzowskiej PTTK w Gorzowie Wielkopolskim
1 Pachowicz Władysław 209 2012
Oddział PTTK Ziemi Międzyrzeckiej w Międzyrzeczu
1 Mikołajczak Przemysław 61 2006
2 Woźniak Czesław Kazimierz 62 2006
Oddział Zielonogórski PTTK w Zielonej Górze
1 Kaźmierczak Lech 20 2011
2 Majewski Konrad 312 2014
Oddział PTTK Powiatu Żarskiego w Żarach
1 Bącal Ryszard 218 2012
2 Łobacz-Bącal Elżbieta 217 2012
3 Krzywokulski Jan 219 2012





V Łódzkie 47
Oddział PTTK w Kutnie
1 Gołaszewski Bogumił 55 2009
2 Wojciechowski Zdzisław 56 2009
3 Szadkowski Zygmunt 365 2015
4 Wieczorkowski Tomasz 364 2015
Oddział PTTK Ziemi Łęczyckiej w Łęczycy
1 Ogonowska Katarzyna 208 2012
Oddział Łódzki PTTK im. Jana Czeraszkiewicza w Łodzi
1 Herczyński Andrzej 22 2008
2 Wasilewski Jerzy 25 2002
3 Góra Agata 84 2001
Oddział Łódź-Polesie im Jana Dylika w Łodzi
1 Firmowska-Milewska Mirosława 23 2007
2 Góra Krzysztof 83 2001
3 Pająk Michał Tomasz 214 2012
4 Pietkowski Paweł 321 2014
Oddział PTTK w Opocznie
1 Kaftan Halina 369 2015
2 Aleksandrowicz Małgorzata 372 2015
Oddział PTTK im. Kazimierza Staszewskiego w Pabianicach
1 Łacwik-Becht Jolanta 53 2011
Oddział PTTK w Sieradzu
1 Osiński Tadeusz 305 2014
2 Karolczak Dariusz 357 2015
Oddział PTTK Szaniec w Skierniewicach
1 Chadamik Tomasz 93 2009
2 Kowalski Sławomir 94 2007
3 Jadownicki Wojciech 95 2004
Oddział Jurajski PTTK w Wieluniu
1 Packi Paweł 161 2012
Oddział PTTK w Żarnowie
1 Szafiński Włodzimierz 81 2009
2 Szafińska Grażyna 82 2009
3 Grabska Alicja 176 2012
4 Świątek Joanna 210 2012
5 Kosylak Tatiana 211 2012
6 Stasiak Ewelina 271 2013
7 Kubiszewska Sabina 272 2013
8 Ciszek Elżbieta 273 2013
9 Dukat Barbara 274 2013
10 Kozak Rafał 275 2013
11 Zając Elżbieta 276 2013
12 Grabski Stefan Mirosław 277 2013
13 Burakowska Jadwiga Joanna 288 2013
14 Szczygielniak Alicja 287 2013
15 Jędrasik Urszula 299 2014
16 Dziuba Elżbieta 300 2014
17 Kurp Leszek 301 2014
18 Dziuba Wojciech 302 2014
19 Wojciechowski Jacek 303 2014
20 Szulc Cezariusz 304 2014
21 Banaszczyk Jolanta 314 2014
22 Kurp Jadwiga 356 2015
23 Głowa Danuta 373 2015
24 Grabarczyk Jerzy 374 2015
25 Wilk Ewa 388 2016
26 Grzybowska Maria 389 2016
27
Kantor Jolanta
405
2016

VI Małopolskie 11
Oddział PTTK w Chrzanowie
1 Czak Robert 255 1997
Hutniczo-Miejski Oddział PTTK w Krakowie
1 Suma Mariusz 35 2009
Oddział Krakowski im. Ks. Karola Wojtyły PTTK w Krakowie
1 Garus Marian 33 2009
2 Laurynów Jan 34 2009
PTTK Oddział Beskid w Nowym Sączu
1 Piprek Wiesław 306 1986
Oddział PTTK w Ojcowie
1 Partyka Józef 178 2012
Oddział PTTK im. Aleksandra Janowskiego w Olkuszu
1 Stanek – Wróbel Barbara 290 1986
2 Nowak Marek Antoni 291 1986
3 Jakubas Włodzimierz 292 1986
Oddział PTTK Ziemi Tarnowskiej w Tarnowie
1 Kornaś Stanisław Marek 286 2013
PTTK Oddział "Ziemia Wadowicka" w Wadowicach
1 Szczygielski Dyonizy 164 2012





VII Mazowieckie 33
Oddział PTTK w Kozienicach
1 Zając Maciej 278 2013
2 Maciejewska Agata 345 2014
3 Maciejewski Piotr 346 2014
4 Maciejewski Wojciech 347 2014
Oddział Miejski PTTK w Płocku
1 Napiórkowski Wojciech 206 2012
Oddział Zakładowy PTTK przy PKN ORLEN S.A. w Płocku
1 Milewski Bernard 183 2012
2 Gołębiewski Feliks 280 2013
Oddział Miejski PTTK im. ks. Jana Wiśniewskiego w Radomiu
1 Kowalczyk Paweł Robert 319 2014
Oddział PTTK Mazowsze w Warszawie
1 Kozak Bartosz 92 2006
2 Samoć Janusz 151 1991
3 Żochowski Mieczysław 182 2012
4 Turek Ewa 279 2013
5 Lewandowski Andrzej 363 2015
6 Furmankiewicz Agnieszka 375 2015
Oddział Stołeczny im. Aleksandra Janowskiego w Warszawie
1 Celiński Piotr 21 2007
2 Gostyński Adam 249 2000
Oddział Warszawa Praga im. Zygmunta Glogera w Warszawie
1 Sadowy Andrzej Marek 192 2012
2 Kubiak Roman Stanisław 194 2012
Oddział Wolski PTTK im. gen. Józefa Sowińskiego w Warszawie
2 Orlicz Roman Henryk 193 2012
Oddział Międzyuczelniany PTTK w Warszawie
1 Pawlak Karolina 70 2004
2 Rogiński Mikołaj 146 2008
3 Wilk Ryszard 147 2008
4 Kukawski Ireneusz 165 2008
5 Jóźwiak-Kukawska Lidia 166 2005
6 Bijak Szymon 167 2005
7 Kwatek Rafał 237 2004
8 Gładyś-Kwatek Małgorzata 238 2004
9 Dombi Tamas 239 2008
10 Kędziorek Marcin 247 2006
11 Borecki Sergiusz 251 2013
Oddział PTTK Ursus w Warszawie
1 Zań Paweł 77 2011
Oddział PTTK Ochota im. Wawrzyńca Żuławskiego w Warszawie
1 Tymowski Włodzimierz 36 1980
Oddział PTTK w Żyrardowie
1 Kwaczyński Jerzy 228 1994





VIII Opolskie 5
Oddział Regionalny PTTK Śląska Opolskiego w Opolu
1 Nocoń-Hadasz Teresa 202 1999
2 Hadasz Henryk 203 1985
Oddział PTTK w Opolu
1 Łukasiewicz Jan 64 2011
2 Adamski Bronisław 65 2011
Oddział PTTK Sudetów Wschodnich w Prudniku
1 Kawecki Paweł Jarosław 230 2007





IX Podkarpackie 8
Oddział PTTK w Krośnie
1 Lidwin Witold 113 2007
Oddział PTTK im. Mieczysława Rachwała w Rzeszowie
1 Organ Michał 71 2011
2 Wesół Andrzej 72 2011
3 Petryczkiewicz-Nowak Iwona 73 2011
4 Wałach Agnieszka 126 2006
5 Polański Stanisław 127 2006
6 Jońca Edmund 128 2008
7 Cebula Zygmunt 129 1991





X Podlaskie 10
Regionalny Oddział PTTK w Białymstoku
1 Grygoruk Andrzej 19 2011
2 Kużelewski Dariusz 184 2012
3 Pierwienis-Laskowska Katarzyna 185 2012
4 Szepiel Adam Stefan 186 2012
5 Łaziuk Krzysztof 187 2012
6 Łajewska Ewa Ligia 188 2012
7 Kurzawa Joanna 189 2012
8 Sieradzki Waldemar Paweł 190 2012
9 Stobiński Andrzej 191 2012
Oddział PTTK w Suwałkach
1 Sokołowski Robert 270 2013





XI Pomorskie 29
Oddział Regionalny PTTK w Gdańsku im. Mariana Czyżewskiego
1 Krawczak Anna 31 2011
2 Biskup Stanisław 32 2011
3 Sarpalius Robert 102 2012
4 Nazaruk Daniel 103 2012
5 Żywicki Piotr 104 2012
6 Biernacka Aleksandra 130 1994
7 Wieloch Maria 131 2010
8 Magdziarz Tadeusz 132 2007
9 Kuśmierek Jadwiga 133 1996
10 Korsak Janina 134 1980
11 Gołaszewska Anna 135 2004
12 Burkacki Jerzy 169 1997
13 Wilga Marcin 323 2014
14 Lewcio Iwona 324 2014
15 Jankowski Waldemar 322 2014
16 Gromowski Jan 368 2015
17 Gerszewski Ryszard 371 2015
Oddział Morski PTTK w Gdyni
1 Wrzosek Alicja 170 2000
2 Wrzosek Ryszard Józef 171 1982
3 Gumowski Andrzej 172 1998
4 Matoń Maciej 354 2015
5 Matoń Anna 355 2015
Oddział Przewodnicki PTTK im. Stefana Dubyny w Malborku
1 Mąder Bogdan Stefan 349 2014
2 Mąder Jolanta 350 2014
3 Mroczkowski Michał, Jakub 386 2016
4 Lemańczyk Ewa 387 2016
Regionalny Oddział PTTK w Słupsku
1 Szczucki Arnold 148 2008
2 Grabowski Jacek 377 2008
Oddział PTTK im. dr Aleksandra Majkowskiego w Sopocie
1 Bogucki Jan 168 2010





XII Śląskie 50
Oddział PTTK im. Kantora Mirskiego Będzin
1 Góra Janina 221 2002
Oddział PTTK "Podbeskidzie" w Bielsku-Białej
1 Kucia Andrzej 1 1997
2 Górywoda Zdzisław 2 1997
3 Sikora Henryk 3 1999
4 Czader Marek 4 2000
5 Hoffmann Henryk 5 1997
6 Kucia Jerzy 24 2011
7 Wojtylak Wiesław 89 2000
8 Giza Franciszek 98 1995
9 Balcerzak Anna 99 2012
10 Kudłacz Tomasz 100 2012
11 Majchrzak Barbara 207 1997
Oddział PTTK im. Stefana Lachowicza w Bytomiu
1 Gnacik Eugeniusz 212 2012
2 Gnacik Gabriela 213 2012
3 Woźnicka Józef 222 2009
4 Janota Małgorzata 378 2016
5 Skrzypietz Nadia 379 2016
6 Matusiak Anna 380 2016
7 Matusiak Robert 381 2016
8 Mikucki Krzysztof 382 2016
9 Jankowiak Mirosława 383 2016
10 Woźnicka Wanda 384 2016
11 Pawelczyk Krzysztof 385 2016
Oddział PTTK Beskid Śląski w Cieszynie
1 Firkowska Sabina 6 2006
2 Machała Jan 7 2006
3 Stebel Piotr 353 2015
Regionalny Oddział PTTK w Częstochowie
1 Przewłocki Andrzej 57 2004
Oddział PTTK Ziemi Gliwickiej w Gliwicach
1 Nowak Teresa 256 1986
Oddział PTTK w Jaworznie
1 Koba Marek 390 2016
Górnośląski Oddział PTTK w Katowicach
1 Bargieł Roman 257 2009
Oddział PTTK Mysłowice w Mysłowicach
1 Matuszewski Jerzy 30 2008
2 Orłowski Zbigniew 54 2009
3 Strzoda Dariusz 149 2008
Oddział PTTK w Rybniku
1 Koterba Krzysztof 63 2011
Oddział PTTK Siemianowice w Siemianowicach Śląskich
1 Czopka Andrzej 37 2005
2 Mierzwa Felicjan 38 2005
3 Mierzwa Bogusław 39 2005
4 Żyła Roman 40 2005
Oddział PTTK w Wodzisławiu Śląskim
1 Zając Marian 253 2005
2 Gojny Bogusław 281 2013
3 Marszolik Henryk 358 2015
4 Ziętek Irena 359 2015

Oddział PTTK „Wędrowiec” w Zabrzu
1 Szeliga Maria 366 2015
2 Szeliga Werner 367 2015
Oddział PTTK im. Aleksandra Janowskiego w Zawierciu
1 Pucek Włodzimierz 97 1998
2 Świderski Maciej 152 1998
3 Kuta Joanna 153 2002
4 Stróżecki Andrzej 154 1997
Oddział Babiogórski PTTK w Żywcu
1 Golec Małgorzata 361 2015
2 Gołuch Tadeusz 362 2015





XIII Świętokrzyskie 52
Oddział PTTK w Busku – Zdroju
1 Motyl Sebastian 51 2011
Oddział Świętokrzyski PTTK w Kielcach
1 Wąsikowski Andrzej 42 1997
2 Ramiączek Danuta 43 2009
3 Konopacki Andrzej 44 2009
4 Machnik Beata 45 2009
5 Nocula Marcin 46 2009
6 Stoczkiewicz Zofia 47 2009
7 Milewicz Beata 48 2009
8 Milewicz Paweł 49 2011
9 Kulak Robert 50 2011
10 Maciantowicz-Kalwasińska Ewelina 52 2011
11 Placek Grażyna 58 2009
12 Zarzycki Łukasz 59 2009
13 Podsiedlik Marek 60 2009
14 Soczomski Jacek 79 2009
15 Bajor Roman 80 2009
16 Strojek Elżbieta Bożena 101 2012
17 Pepasiński Adam 108 2009
18 Siuda Józef 173 2009
19 Pabian Grzegorz 174 2009
20 Naporowski Czesław 175 2009
21 Skibińska-Opoka Lena 215 2009
22 Jastrzębski Cezary 216 2003
Oddział PTTK w Końskich
1 Wiatr Krzysztof 41 2009
Oddział Świętokrzyski PTTK im. Stanisława Jeżewskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim
1 Mężyk Alicja 69 2009
2 Czuba Joanna 224 2009
3 Czuba Michał 225 2009
4 Kamiński Robert 226 2008
5 Kucharski Krzysztof 227 2007
Oddział Międzyszkolny PTTK w Starachowicach
1 Opozda Sebastian 109 2009
2 Surma Michał 110 2009
3 Surma Katarzyna 111 2009
4 Maruszak Marcin 112 2009
5 Cygan Irena 325 2014
6 Lubieniecka Alicja 326 2014
7 Dura Henryk 327 2014
8 Zuba Zofia 328 2014
9 Litwińczuk Hanna 329 2014
10 Mikos Wiesław 330 2014
11 Cygan Tomasz 331 2014
12 Cyran Bożena 332 2014
13 Łodej Magdalena 333 2014
14 Kowalska Małgorzata 334 2014
15 Maruszak Adela 335 2014
16 Kasprzyk Krzysztof 336 2014
17 Szwed Krzysztof 337 2014
18 Molenda Anna 338 2014
19 Cierpisz Marek 339 2014
20 Chruszczewski Ryszard 340 2014
21 Zaborski Bogdan 341 2014
22 Zarzycki Marek 342 2014
23 Zarzycki Dawid 343 2014





XIV Warmińsko – mazurskie 5
Oddział Ziemi Elblądzkiej PTTK w Elblągu
1 Olkowska-Wożniak Beata 15 2011
2 Bulak Jolanta 16 2011
3 Kotliński Andrzej 17 2011
4 Marcinkowski Leszek 18 2011
5 Krajnik Barbara 179 2012





XV Wielkopolskie 19
Oddział PTTK w Jarocinie



1 Bajda Leszek 376 2016
Oddział PTTK w Koninie
1 Puszczyński Tomasz 282 2013
Oddział PTTK w Krotoszynie
1 Wiatrak Zofia 150 2005
Oddział PTTK im. Cyryla Ratajskiego w Luboniu
1 Błaszczak Maria 12 2002
2 Błaszczak Jan 13 2002
3 Szafrański Ferdynand 96 1996
4 Kowalski Eugeniusz 289 1995
5 Czekała Zbigniew 344 2010
Oddział PTTK w Ostrowie Wielkopolskim
1 Maśliński Maciej Zenon 196 2000
2 Maślińska Elwira 197 2006
3 Nowacki Dariusz 198 2004
4 Szóstak Wojciech 220 2006
Oddział PTTK Pleszew w Pleszewie
1 Czerwiński Marcin 199 2002
2 Kałka Stanisław 200 2002
Oddział Środowiskowy PTTK Poznań Nowe Miasto im. Franciszka Jaśkowiaka
1 Jacek Eugeniusz Krzysztof 201 1995
Oddział PTTK Ziemi Średzkiej w Środzie Wlkp.
1 Staszak Aleksandra 66 2010
2 Pazoła Lidia 67 2002
3 Zwiernik Jarosław 68 2002
Oddział PTTK im. Henryka Kamińskiego we Wrześni
1 Kizierowski Maciej 240 1999





XVI Zachodniopomorskie 7
Oddział Koszaliński PTTK w Koszalinie
1 Kruszczyński Marcin 8 2007
2 Szczepaniak Aldona 9 2010
3 Fałek Bogdan 10 2006
4 Tokarz Józef 11 2007
Oddział Zachodniopomorski PTTK w Szczecinie
1 Steć Barbara Maria 352 2014
2 Steć Zdzisław Jerzy 351 2014
Regionalny Oddział Szczeciński PTTK im. Stefana Kaczmarka w Szczecinie
1 Goluda Stanisław 181 2012




387

Instruktorzy Ochrony Przyrody w Oddziałach PTTK



wytłuszczeni honorowi



Oddział nr.leg Uprawn. Ilośc w woj

Dolnośląskie 59
Oddział PTTK Sudety Zachodnie w Jeleniej Górze
1 Tęcza Krzysztof 26 2011
Oddział PTTK Ziemi Kamiennogórskiej w Kamiennej Górze
1 Rubach Jerzy 28 2011
2 Majewski Kazimierz 29 2011
Oddział PTTK w Legnicy
1 Wiśniewski Edward 293 1999
2 Bielachowicz Mirosław 294 1999
3 Lipiński Mirosław 295 1999
4 Michno Adam 296 1999
5 Bednarek Tadeusz 297 1999
6 Kiełbasa Krzysztof 298 1999
Oddział PTTK Pogórze Izerskie w Lubaniu
1 Prabucki Jan 241 1993
2 Sławiński Henryk 242 1995
3 Sławiński Tadeusz 243 1997
4 Mykała Andrzej 244 1995
5 Goś Radosław 245 1997
6 Stempkowski Bogdan 254 1997
Oddział PTTK Zagłębie Miedziowe w Lubinie
1 Hawrysz Marian 307 1999
2 OgorzelecAlfred 308 1999
3 Dudek Jerzy 309 1999
4 Dyrcz - Hawrysz Jadwiga 310 1999
Oddział PTTK Ziemi Lwóweckiej w Lwówku Śląskim
1 Fierkowicz Teresa 27 2011
2 Idzik Paweł 106 2009
3 Król Wojciech 107 2009
Oddział PTTK Ziemi Wałbrzyskiej w Wałbrzychu
1 Junak Stanisław 155 2005
2 Leczykiewicz Ireneusz 156 2005
3 Koguciuk Tadeusz 157 2005
4 Koguciuk Teresa 158 2005
5 Strzeszewski Robert 252 2013
6 Pielich Jacek 315 2014
7 Breier Krzysztof 316 2014
8 Teper Krzysztof 317 2014
Oddział PTTK przy Instytutach PAN we Wrocławiu
1 Rosłan Krzysztof 136 1993
Oddział Wojskowy PTTK przy Klubie Regionalnej Bazy Logistycznej we Wrocławiu
1 Mucha Ireneusz 159 2008
2 Musielak Eugeniusz 160 2003
Oddział Wrocławski PTTK we Wrocławiu
1 Woźniakiewicz Władysław 137 2003
2 Pacześniak Jan 138 2003
3 Maciejewski Jerzy 139 2008
4 Biernacki Kazimierz 140 2008
5 Bednarska Janina 141 2003
6 Rotko Anna 204 2003
7 Ignasiak Anita 318 2014
Oddział PTTK Wrocław - Fabryczna im. Witolda Prelicza we Wrocławiu
1 Trybuła Andrzej 114 2008
2 Żmudziński Paweł Jakub 115 2008
3 Kaszuba Edward 116 2008
4 Haas Wanda 117 2008
5 Kublik Iwona 118 2008
6 Kublik Marek 119 2008
7 Szot Marek 120 2003
8 Kulczyk Henryk 121 2008
9 Radliński Wojciech 122 2003
10 Staniów Piotr 123 2003
11 Olejnik Anna 124 2008
12 Olejnik Stefan 125 2008
13 Półrolczyk Adam 142 2008
14 Gaffke Bernard 143 2003
15 Borowiec Zdzisław 144 2003
16 Biernat Grażyna 145 2003
17 Gliga Hubert 205 2008
Oddział PTTK przy Politechnice Wrocławskiej
1 Jesionek Krzysztof 195 2008
2 Gołaszewska Maria 285 2004

Kujawsko – pomorskie 25
Regionalny Oddział PTTK "Szlak Brdy" w Bydgoszczy
1 Klain Marek 223 2008
Oddział Miejski PTTK w Bydgoszczy
1 Kemnitz Elżbieta 105 2008
2 Nawrocka Bernadeta Maria 162 2012
3 Nawrocki Piotr 163 2012
Oddział PTTK im. ks. ppłk. dr. Władysława Łęgi w Grudziądzu
1 Simiński-Stanny Tomasz 231 1995
2 Czerepowicki Krzysztof 232 2003
3 Kamiński Jan 233 2003
4 Kucińska-Stanny Agnieszka 234 1996
5 Łukiewski Piotr 235 2007
6 Pasik Henryk 236 1999
Oddział Miejski PTTK im. Mariana Sydowa w Toruniu
1 Dobrańska Dorota 258 2002
2 Bąkowska Julita 259 2004
3 Kowalska Wiesława 260 2002
4 Karasiewicz Teresa 261 2002
5 Sitarz Barbara 262 2004
6 Kużel Mirosława 263 2002
7 Miłoszewski Henryk 264 2002
8 Karasiewicz Grzegorz 265 2013
9 Goździkiewicz Marcin 266 2013
10 Kowalski Roman 267 2013
11 Hajdas Tomasz 268 2013
12 Perlik Tadeusz 269 2013
13 Bojar Adam 313 2014
Oddział Kujawski PTTK we Włocławku
1 Andrzejewski Kazimierz 14 2010
Pałucki Oddział PTTK w Żninie
1 Chojnacki Sławomir 283 2013

Lubelskie 19
Oddział PTTK w Biłgoraju
1 Górniak Urszula 74 2011
2 Palikot Małgorzata 75 2011
3 Kurzyna Marian 76 2011
4 Bogdanowicz Barbara 78 2011
Oddział Wojskowy PTTK w Chełmie
1 Tokarski Mieczysław 85 2001
2 Pawlak-Paluszek Jolanta 86 2001
3 Kliza Witold 87 2001
4 Nycz Zofia 88 2001
5 Iłenda Edward 90 2001
6 Iłenda Robert 91 2001
Oddział PTTK w Krasnymstawie
1 Ciechańska-Marucha Anna 246 2004
Oddział Miejski PTTK im. Aleksandra Janowskiego w Lublinie
1 Żuk Mirosława 180 2012
2 Ciosmak Małgorzata 229 1991
3 Wiącek Wiesław 250 2013
4 Kowalski Wojciech 311 1980
5 Marcin Podolski 320 2014
6 Panasiuk Helena 348 2014
Oddział Akademicki PTTK im. Wincentego Pola w Lublinie
1 Zieliński Michał 248 2006
Oddział Zakładowy PTTK przy Zakładach Azotowych "Puławy" S.A. w Puławach
1 Pomykała Artur 284 2013

Lubuskie 8
Oddział Ziemi Gorzowskiej PTTK w Gorzowie Wielkopolskim
1 Pachowicz Władysław 209 2012
Oddział PTTK Ziemi Międzyrzeckiej w Międzyrzeczu
1 Mikołajczak Przemysław 61 2006
2 Woźniak Czesław Kazimierz 62 2006
Oddział Zielonogórski PTTK w Zielonej Górze
1 Kaźmierczak Lech 20 2011
2 Majewski Konrad 312 2014
Oddział PTTK Powiatu Żarskiego w Żarach
1 Bącal Ryszard 218 2012
2 Łobacz-Bącal Elżbieta 217 2012
3 Krzywokulski Jan 219 2012

Łódzkie 47
Oddział PTTK w Kutnie
1 Gołaszewski Bogumił 55 2009
2 Wojciechowski Zdzisław 56 2009
3 Szadkowski Zygmunt 365 2015
4 Wieczorkowski Tomasz 364 2015
Oddział PTTK Ziemi Łęczyckiej w Łęczycy
1 Ogonowska Katarzyna 208 2012
Oddział Łódzki PTTK im. Jana Czeraszkiewicza w Łodzi
1 Herczyński Andrzej 22 2008
2 Wasilewski Jerzy 25 2002
3 Góra Agata 84 2001
Oddział Łódź-Polesie im Jana Dylika w Łodzi
1 Firmowska-Milewska Mirosława 23 2007
2 Góra Krzysztof 83 2001
3 Pająk Michał Tomasz 214 2012
4 Pietkowski Paweł 321 2014
Oddział PTTK w Opocznie
1 Kaftan Halina 369 2015
2 Aleksandrowicz Małgorzata 372 2015
Oddział PTTK im. Kazimierza Staszewskiego w Pabianicach
1 Łacwik-Becht Jolanta 53 2011
2 Becht Włodzimierz - ZMARŁ w 2015r 177 2012
Oddział PTTK w Sieradzu
1 Osiński Tadeusz 305 2014
2 Karolczak Dariusz 357 2015
Oddział PTTK Szaniec w Skierniewicach
1 Chadamik Tomasz 93 2009
2 Kowalski Sławomir 94 2007
3 Jadownicki Wojciech 95 2004
Oddział Jurajski PTTK w Wieluniu
1 Packi Paweł 161 2012
Oddział PTTK w Żarnowie
1 Szafiński Włodzimierz 81 2009
2 Szafińska Grażyna 82 2009
3 Grabska Alicja 176 2012
4 Świątek Joanna 210 2012
5 Kosylak Tatiana 211 2012
6 Stasiak Ewelina 271 2013
7 Kubiszewska Sabina 272 2013
8 Ciszek Elżbieta 273 2013
9 Dukat Barbara 274 2013
10 Kozak Rafał 275 2013
11 Zając Elżbieta 276 2013
12 Grabski Stefan Mirosław 277 2013
13 Burakowska Jadwiga Joanna 288 2013
14 Szczygielniak Alicja 287 2013
15 Jędrasik Urszula 299 2014
16 Dziuba Elżbieta 300 2014
17 Kurp Leszek 301 2014
18 Dziuba Wojciech 302 2014
19 Wojciechowski Jacek 303 2014
20 Szulc Cezariusz 304 2014
21 Banaszczyk Jolanta 314 2014
22 Kurp Jadwiga 356 2015
23 Głowa Danuta 373 2015
24 Grabarczyk Jerzy 374 2015
25 Wilk Ewa 388 2016
26 Grabowska Maria 389 2016

Małopolskie 11
Oddział PTTK w Chrzanowie
1 Czak Robert 255 1997
Hutniczo-Miejski Oddział PTTK w Krakowie
1 Suma Mariusz 35 2009
Oddział Krakowski im. Ks. Karola Wojtyły PTTK w Krakowie
1 Garus Marian 33 2009
2 Laurynów Jan 34 2009
PTTK Oddział Beskid w Nowym Sączu
1 Piprek Wiesław 306 1986
Oddział PTTK w Ojcowie
1 Partyka Józef 178 2012
Oddział PTTK im. Aleksandra Janowskiego w Olkuszu
1 Stanek – Wróbel Barbara 290 1986
2 Nowak Marek Antoni 291 1986
3 Jakubas Włodzimierz 292 1986
Oddział PTTK Ziemi Tarnowskiej w Tarnowie
1 Kornaś Stanisław Marek 286 2013
PTTK Oddział "Ziemia Wadowicka" w Wadowicach
1 Szczygielski Dyonizy 164 2012

Mazowieckie 33
Oddział PTTK w Kozienicach
1 Zając Maciej 278 2013
2 Maciejewska Agata 345 2014
3 Maciejewski Piotr 346 2014
4 Maciejewski Wojciech 347 2014
Oddział Miejski PTTK w Płocku
1 Napiórkowski Wojciech 206 2012
Oddział Zakładowy PTTK przy PKN ORLEN S.A. w Płocku
1 Milewski Bernard 183 2012
2 Gołębiewski Feliks 280 2013
Oddział Miejski PTTK im. ks. Jana Wiśniewskiego w Radomiu
1 Kowalczyk Paweł Robert 319 2014
Oddział PTTK Mazowsze w Warszawie
1 Kozak Bartosz 92 2006
2 Samoć Janusz 151 1991
3 Żochowski Mieczysław 182 2012
4 Turek Ewa 279 2013
5 Lewandowski Andrzej 363 2015
6 Furmankiewicz Agnieszka 375 2015
Oddział Stołeczny im. Aleksandra Janowskiego w Warszawie
1 Celiński Piotr 21 2007
2 Gostyński Adam 249 2000
Oddział Warszawa Praga im. Zygmunta Glogera w Warszawie
1 Sadowy Andrzej Marek 192 2012
2 Kubiak Roman Stanisław 194 2012
Oddział Wolski PTTK im. gen. Józefa Sowińskiego w Warszawie
2 Orlicz Roman Henryk 193 2012
Oddział Międzyuczelniany PTTK w Warszawie
1 Pawlak Karolina 70 2004
2 Rogiński Mikołaj 146 2008
3 Wilk Ryszard 147 2008
4 Kukawski Ireneusz 165 2008
5 Jóźwiak-Kukawska Lidia 166 2005
6 Bijak Szymon 167 2005
7 Kwatek Rafał 237 2004
8 Gładyś-Kwatek Małgorzata 238 2004
9 Dombi Tamas 239 2008
10 Kędziorek Marcin 247 2006
11 Borecki Sergiusz 251 2013
Oddział PTTK Ursus w Warszawie
1 Zań Paweł 77 2011
Oddział PTTK Ochota im. Wawrzyńca Żuławskiego w Warszawie
1 Tymowski Włodzimierz 36 1980
Oddział PTTK w Żyrardowie
1 Kwaczyński Jerzy 228 1994

Opolskie 5
Oddział Regionalny PTTK Śląska Opolskiego w Opolu
1 Nocoń-Hadasz Teresa 202 1999
2 Hadasz Henryk 203 1985
Oddział PTTK w Opolu
1 Łukasiewicz Jan 64 2011
2 Adamski Bronisław 65 2011
Oddział PTTK Sudetów Wschodnich w Prudniku
1 Kawecki Paweł Jarosław 230 2007

Podkarpackie 8
Oddział PTTK w Krośnie
1 Lidwin Witold 113 2007
Oddział PTTK im. Mieczysława Rachwała w Rzeszowie
1 Organ Michał 71 2011
2 Wesół Andrzej 72 2011
3 Petryczkiewicz-Nowak Iwona 73 2011
4 Wałach Agnieszka 126 2006
5 Polański Stanisław 127 2006
6 Jońca Edmund 128 2008
7 Cebula Zygmunt 129 1991

Podlaskie 10
Regionalny Oddział PTTK w Białymstoku
1 Grygoruk Andrzej 19 2011
2 Kużelewski Dariusz 184 2012
3 Pierwienis-Laskowska Katarzyna 185 2012
4 Szepiel Adam Stefan 186 2012
5 Łaziuk Krzysztof 187 2012
6 Łajewska Ewa Ligia 188 2012
7 Kurzawa Joanna 189 2012
8 Sieradzki Waldemar Paweł 190 2012
9 Stobiński Andrzej 191 2012
Oddział PTTK w Suwałkach
1 Sokołowski Robert 270 2013

Pomorskie 29
Oddział Regionalny PTTK w Gdańsku im. Mariana Czyżewskiego
1 Krawczak Anna 31 2011
2 Biskup Stanisław 32 2011
3 Sarpalius Robert 102 2012
4 Nazaruk Daniel 103 2012
5 Żywicki Piotr 104 2012
6 Biernacka Aleksandra 130 1994
7 Wieloch Maria 131 2010
8 Magdziarz Tadeusz 132 2007
9 Kuśmierek Jadwiga 133 1996
10 Korsak Janina 134 1980
11 Gołaszewska Anna 135 2004
12 Burkacki Jerzy 169 1997
13 Wilga Marcin 323 2014
14 Lewcio Iwona 324 2014
15 Jankowski Waldemar 322 2014
16 Gromowski Jan 368 2015
17 Gerszewski Ryszard 371 2015
Oddział Morski PTTK w Gdyni
1 Wrzosek Alicja 170 2000
2 Wrzosek Ryszard Józef 171 1982
3 Gumowski Andrzej 172 1998
4 Matoń Maciej 354 2015
5 Matoń Anna 355 2015
Oddział Przewodnicki PTTK im. Stefana Dubyny w Malborku
1 Mąder Bogdan Stefan 349 2014
2 Mąder Jolanta 350 2014
3 Mroczkowski Michał, Jakub 386 2016
4 Lemańczyk Ewa 387 2016
Regionalny Oddział PTTK w Słupsku
1 Szczucki Arnold 148 2008
2 Grabowski Jacek 377 2008
Oddział PTTK im. dr Aleksandra Majkowskiego w Sopocie
1 Bogucki Jan 168 2010

Śląskie 51
Oddział PTTK im. Kantora Mirskiego Będzin
1 Góra Janina 221 2002
Oddział PTTK "Podbeskidzie" w Bielsku-Białej
1 Kucia Andrzej 1 1997
2 Górywoda Zdzisław 2 1997
3 Sikora Henryk 3 1999
4 Czader Marek 4 2000
5 Hoffmann Henryk 5 1997
6 Kucia Jerzy 24 2011
7 Wojtylak Wiesław 89 2000
8 Giza Franciszek 98 1995
9 Balcerzak Anna 99 2012
10 Kudłacz Tomasz 100 2012
11 Majchrzak Barbara 207 1997
Oddział PTTK im. Stefana Lachowicza w Bytomiu
1 Gnacik Eugeniusz 212 2012
2 Gnacik Gabriela 213 2012
3 Woźnicka Józef 222 2009
4 Janota Małgorzata 378 2016
5 Skrzypierz Nadia 379 2016
6 Matusiak Anna 380 2016
7 Matusiak Robert 381 2016
8 Mikucki Krzysztof 382 2016
9 Jankowiak Mirosława 383 2016
10 Woźnicka Wanda 384 2016
11 Pawelczyk Krzysztof 385 2016
Oddział PTTK Beskid Śląski w Cieszynie
1 Firkowska Sabina 6 2006
2 Machała Jan 7 2006
3 Stebel Piotr 353 2015
Regionalny Oddział PTTK w Częstochowie
1 Przewłocki Andrzej 57 2004
Oddział PTTK Ziemi Gliwickiej w Gliwicach
1 Nowak Teresa 256 1986
Oddział PTTK w Jaworznie
1 Koba Marek 390 2016
Górnośląski Oddział PTTK w Katowicach
1 Bargieł Roman 257 2009
Oddział PTTK Mysłowice w Mysłowicach
1 Matuszewski Jerzy 30 2008
2 Orłowski Zbigniew 54 2009
3 Strzoda Dariusz 149 2008
Oddział PTTK w Rybniku
1 Koterba Krzysztof 63 2011
Oddział PTTK Siemianowice w Siemianowicach Śląskich
1 Czopka Andrzej 37 2005
2 Mierzwa Felicjan 38 2005
3 Mierzwa Bogusław 39 2005
4 Żyła Roman 40 2005
Oddział PTTK w Wodzisławiu Śląskim
1 Zając Marian 253 2005
2 Gnojny Bogusław 281 2013
3 Marszolik Henryk 358 2015
4 Ziętek Irena 359 2015
5 Grobelny Damian 360 2015
Oddział PTTK "Wędrowiec" w Zabrzu
1 Szeliga Maria 366 2015
2 Szeliga Werner 367 2015
Oddział PTTK im. Aleksandra Janowskiego w Zawierciu
1 Pucek Włodzimierz 97 1998
2 Świderski Maciej 152 1998
3 Kuta Joanna 153 2002
4 Stróżecki Andrzej 154 1997
Oddział Babiogórski PTTK w Żywcu
1 Golec Małgorzata 361 2015
2 Gołuch Tadeusz 362 2015

Świętokrzyskie 52
Oddział PTTK w Busku – Zdroju
1 Motyl Sebastian 51 2011
Oddział Świętokrzyski PTTK w Kielcach
1 Wąsikowski Andrzej 42 1997
2 Ramiączek Danuta 43 2009
3 Konopacki Andrzej 44 2009
4 Machnik Beata 45 2009
5 Nocula Marcin 46 2009
6 Stoczkiewicz Zofia 47 2009
7 Milewicz Beata 48 2009
8 Milewicz Paweł 49 2011
9 Kulak Robert 50 2011
10 Maciantowicz-Kalwasińska Ewelina 52 2011
11 Placek Grażyna 58 2009
12 Zarzycki Łukasz 59 2009
13 Podsiedlik Marek 60 2009
14 Soczomski Jacek 79 2009
15 Bajor Roman 80 2009
16 Strojek Elżbieta Bożena 101 2012
17 Pepasiński Adam 108 2009
18 Siuda Józef 173 2009
19 Pabian Grzegorz 174 2009
20 Naporowski Czesław 175 2009
21 Skibińska-Opoka Lena 215 2009
22 Jastrzębski Cezary 216 2003
Oddział PTTK w Końskich
1 Wiatr Krzysztof 41 2009
Oddział Świętokrzyski PTTK im. Stanisława Jeżewskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim
1 Mężyk Alicja 69 2009
2 Czuba Joanna 224 2009
3 Czuba Michał 225 2009
4 Kamiński Robert 226 2008
5 Kucharski Krzysztof 227 2007
Oddział Międzyszkolny PTTK w Starachowicach
1 Opozda Sebastian 109 2009
2 Surma Michał 110 2009
3 Surma Katarzyna 111 2009
4 Maruszak Marcin 112 2009
5 Cygan Irena 325 2014
6 Lubieniecka Alicja 326 2014
7 Dura Henryk 327 2014
8 Zuba Zofia 328 2014
9 Litwińczuk Hanna 329 2014
10 Mikos Wiesław 330 2014
11 Cygan Tomasz 331 2014
12 Cyran Bożena 332 2014
13 Łodej Magdalena 333 2014
14 Kowalska Małgorzata 334 2014
15 Maruszak Adela 335 2014
16 Kasprzyk Krzysztof 336 2014
17 Szwed Krzysztof 337 2014
18 Molenda Anna 338 2014
19 Cierpisz Marek 339 2014
20 Chruszczewski Ryszard 340 2014
21 Zaborski Bogdan 341 2014
22 Zarzycki Marek 342 2014
23 Zarzycki Dawid 343 2014

Warmińsko – mazurskie 5
Oddział Ziemi Elblądzkiej PTTK w Elblągu
1 Olkowska-Wożniak Beata 15 2011
2 Bulak Jolanta 16 2011
3 Kotliński Andrzej 17 2011
4 Marcinkowski Leszek 18 2011
5 Krajnik Barbara 179 2012

Wielkopolskie 19
Oddział PTTK w Jarocinie



1 Bajda Leszek 376 2016
Oddział PTTK w Koninie
1 Puszczyński Tomasz 282 2013
Oddział PTTK w Krotoszynie
1 Wiatrak Zofia 150 2005
Oddział PTTK im. Cyryla Ratajskiego w Luboniu
1 Błaszczak Maria 12 2002
2 Błaszczak Jan 13 2002
3 Szafrański Ferdynand 96 1996
4 Kowalski Eugeniusz 289 1995
5 Czekała Zbigniew 344 2010
Oddział PTTK w Ostrowie Wielkopolskim
1 Maśliński Maciej Zenon 196 2000
2 Maślińska Elwira 197 2006
3 Nowacki Dariusz 198 2004
4 Szóstak Wojciech 220 2006
Oddział PTTK Pleszew w Pleszewie
1 Czerwiński Marcin 199 2002
2 Kałka Stanisław 200 2002
Oddział Środowiskowy PTTK Poznań Nowe Miasto im. Franciszka Jaśkowiaka
1 Jacek Eugeniusz Krzysztof 201 1995
Oddział PTTK Ziemi Średzkiej w Środzie Wlkp.
1 Staszak Aleksandra 66 2010
2 Pazoła Lidia 67 2002
3 Zwiernik Jarosław 68 2002
Oddział PTTK im. Henryka Kamińskiego we Wrześni
1 Kizierowski Maciej 240 1999

Zachodnio – pomorskie 7
Oddział Koszaliński PTTK w Koszalinie
1 Kruszczyński Marcin 8 2007
2 Szczepaniak Aldona 9 2010
3 Fałek Bogdan 10 2006
4 Tokarz Józef 11 2007
Oddział Zachodniopomorski PTTK w Szczecinie
1 Steć Barbara Maria 352 2014
2 Steć Zdzisław Jerzy 351 2014
Regionalny Oddział Szczeciński PTTK im. Stefana Kaczmarka w Szczecinie
1 Goluda Stanisław 181 2012




388
 
Ankieta
Odznaka "Turysta Przyrodnik" powinna być traktowana jako:
 
Szukaj
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
Logowanie